Compare Listings

Ok Real Estate, dále jen okre.com je realitní katalog pro inzerci všech typů nemovitostí z celé České republiky. Bezplatná inzerce je určena pro majitele nemovitostí, správce nemovitostí a realitní makléře.

Inzerce je velice jednoduchá a efektivní. Stačí jen stisknout tlačítko “VLOŽIT INZERÁT” a navigace Vás již povede krok za krokem. Vložit lze veškeré informace související s nemovitostí, jako například vybavení, velikost, přesná lokalita, plánky nemovitosti, inženýrské sítě, fotogalerie, video, virtuální prohlídka, energetická hodnota, vybavení obce a další. Dále nabízíme službu Walk Score – informace a služby v okolí nemovitosti. Pro inzerci na okre.com stačí pouze registrace. Do registrace je nutno uvést jaká je Vaše uživatelská role. Registrovat se můžou následující subjekty:

  • Realitní Agenti
  • Realitní Agentůry
  • Vlastníci Nemovitostí
  • Kupující
  • Prodávající
  • Správci Nemovitostí

Navíc pro Realitní Kanceláře.

Realitní kanceláře mohou do svého účtu přidat neomezené množství svých realitních agentů a vytvořit jim jejich vlastní přihlášení. Vkládáním nových nemovitosti se tak můžou zabývat asistentky, nebo externí pracovníci, jelikož lze ke každé nemovitosti jednoduše přiřadit agenta z Vašeho seznamu agentů!  Nemovitosti se tak automaticky spárují s kontaktem požadovaných agentů, tím Vašim agentům ušetříte spoutu času, kteří se mohou plně věnovat svým zákazníkům v terénu.

Nadstandardní Služby

Doporučené Inzeráty – Jedná se o zvýrazněné nemovitosti, které upoutají pozornost všech navštěvníků, protože se vždy řadí ve výsledném vyhledání  jako první! Dále rotují na domovské stránce okre.com, nebo v kartách nemovitostí. Tyto inzeráty mají mnohonásobně vyžší návštěvnost oproti ostatním inzerátům. Zvýraznit lze jakýkoliv počet Vašich inzerátů. Stačí se jen přihlásit do Vašeho účtu a stiknout “Doporučit nemovitost” u požadovaného inzerátu. Služba “Doporučená Nemovitost” stojí pouze 499 kč na dobu 10. dní.

Výběr Editora – Pouze dvě nemovitosti lze vložit najednou pod Výběr Editora. Tyto dvě nemovitosti nerotují a proto se zobrazí při každé návštěvě domovské stránky okre.com. Navíc mají neobvykle velký formát.  Tato služba stojí pouze 999 kč na dobu 10. dní. Pokud máte zájem o tuto službu, prosím pošlete nám email, nebo nás kontaktujte na +420 777 983 554.

Naši Partneři – Realitní kanceláře, Hypotéční banky, nebo jiní profesionálové se mohou zviditelnit reklamou na domovské stránce okre.com. Vaše logo z odkazem na Váše webové stránky, bude umístěno v sekci “Naši Partneři”. Pokud máte zájem o tuto službu, prosím zašlete nám email, nebo nás kontaktijte na +420 777 983 554. Cena této služby začíná již od 999 kč.

Vyhrazujeme si právo změn všech informací.

Ok Real Estate – Realitní Katalog Online

Více zákazníků pro Vaše nemovitosti

Soukromé osoby

Pokud jste vlastníkem nemovitosti, kterou chcete prodat sám/sama bez realitní kanceláře, můžete svou nemovitost inzerovat na okre.com zcela ZDARMA na dobu než se Vaše nemovitost prodá, nebo ji sami odstraníte. Váš inzerát si můžete rovněž zvýraznit na domovské stránce, nebo ve výsledcích vyhledávání a to jen za 499 kč / měsíčně.

Dražitelé nemovitostí

Pokud dražíte jakýkoliv typ nemovitosti, pak je okre.com skvělé místo, jak nemovitost prezentovat a to zcela zdarma. Vložte do popisu nemovitosti datum, čas a místo aukce.

Realitní kanceláře

Začněte registrací své realitní kanceláře, kam posléze můžete vložit neomezené množství svých agentů a makléřů u kterých lze vytvořit jejich vlastní login. Vše je zdarma.

Realitní agenti

Každý realitní profesionál si může vytvořit svou vlastní registraci, pokud není v rámci registrace realitní kanceláře. Realitní profesionál může být agent, broker, hypotéční agent, nebo zprávce nemovitostí.

Kupující

Chystáte se koupit nemovitost, nebo hledáte vhodný pronájem? Můžete se zaregistrovat zdarma a třeba jen odebírat novinky ve Vaší lokalitě.

Google Street View

Každou nemovitost lze vidět z pohledu ulice v rámci služby Google Street View, pokud je tato lokalita mapována Googlem Street View nebo pokud ji prodávající subjekt při vkládání ne deaktivuje.

Walk Score 

Walk Score Vám ukáže nejbližší služby a vybavení jako jsou například restaurace, kina, nemocnice, obchody, školy, veřejnou dopravu a to včetně jejich vzdáleností od nemovitosti. Walk Score může mít omezené informace v některých lokalitách.

Virtuální nebo fyzická prohlídka nemovitosti

Můžete vložit kód virtuální prohlídky. Zákazníci si můžout objednat fyzickou prohlídku nemovitosti vyplněnim formuláře přímo z karty nemovitosti.

Plánky nemovitostí

Nabízíme možnost vložení půdorysu každého podlaží nemovitosti, kde lze uvést podrobné informace, jako například velikost pokojů, velikost koupelen, celková velikost podlaží, nebo cena plánku. Vložit lze rovněž nákres půdorysu a popis.

Graf návštevnosti

sledujte návštěvnost Vaší nemovitosti na okre.com přímo v kartě nemovitosti.

…a spoustu dalších funkcí…